fbpx

Newsletter

Nowy newsletter KOBOLD.: właściwy kierunek w drodze do mistrzostwa w komunikacji

Co dwa tygodnie czytaj, codziennie praktykuj!

  • Uważasz, że świetnie porozumiewasz się z innymi?
  • Z łatwością przekazujesz treść, którą chcesz się z innymi podzielić?
  • Masz talent do dawania skutecznie działającego feedbacku?
  • Potrafisz i z chęcią słuchasz tego, co inni mówią do Ciebie?

Nawet jeśli posiadasz te umiejętności i całkiem nieźle radzisz sobie w komunikacji z innymi, z pewnością napotykasz sytuacje, które wymagają od Ciebie szczególnego podejścia, uzbrojenia się w cierpliwość, a nawet poszukania rozwiązania, które nie przychodzi Ci natychmiast do głowy.

Będąc liderem, szefem, menedżerem komunikacja jest jednym z najważniejszych narzędzi, dzięki którym odniesiesz sukces (lub porażkę)!

Dlatego skorzystaj z bezpłatnej wiedzy, która przyda Ci się w kontaktach z pracownikami, szefami, partnerami biznesowymi, a nawet własną rodziną!

Twoja siła tkwi w Twojej komunikacji!

Co zyskasz:

  • co dwa tygodnie porcję cennych wskazówek, jak z korzyścią dla każdej ze stron komunikować się;
  • dostęp do ciekawych case studies, dzięki którym zobaczysz, ile kwestii umyka Ci w codziennej komunikacji;
  • mapę błędów, które popełniasz, ale przede wszystkim rady, jak ich unikać;
  • metody, dzięki którym słuchanie innych i mówienie do nich będzie prostsze i efektywniejsze.

To my tworzymy dla Ciebie ten newsletter: 

Aleksandra Ślifirska

Konsultantka biznesowa, mentorka i trenerka specjalizująca się w budowaniu marki osobistej, która pokaże, że komunikacja z każdym może być łatwa i przyjemna, o ile przestrzega się kilku ważnych zasad.

Jakub Marcjasz

Konsultant biznesowy, certyfikowany trener, ekspert komunikacji z elementami empatii. Pokazuje, jak lepiej porozumiewać się w wewnątrz zespołów oraz w relacji z partnerami i klientami.

Dołącz do naszego newslettera i wdrażaj proponowane rozwiązania. Skorzystasz na tym i Ty, i ludzie, którymi się otaczasz.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 344 ze zm.) dotyczących oferty i usług Kobold Public Relations Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na na przekazywanie treści dotyczących oferty i usług Kobold Public Relations Sp. z o. o. na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2021 r. poz. 576 ze zm.)